Blog Bydgoskich Cyklistów

27 Wrz, 2010

Blog Na Trasie – początek

Zamieszczony przez: Mariw w: Blog Na Trasie

Przypadło mi prowadzenie kolejnego autorskiego bloga w ramach BBC. Będzie on traktować przede wszystkim o poruszaniu się na rowerze poza miejskim gąszczem. Mam ambicję przekazania garści przemyśleń, porad i doświadczeń zebranych podczas rowerowych wędrówek po regionie i urokliwych zakątkach kraju.Tytuł bloga nawiązuje do okoliczności, w których tak naprawdę on powstaje – na trasie, tam gdzie jesteśmy zdani na siebie i sprzęt. Wówczas ta trasa jest najważniejsza, a tracą znaczenie techniczne niuanse. Jak przerzutka? Ile waży opona? Mapa czy GPS? Nieważne, chcemy po prostu jechać, a sprzęt ma po prostu służyć.

Blog ten traktować będzie więc o tym jak przygotować siebie i rower, żeby każda jazda była jak największą przyjemnością. Każdy (raczej niedługi) wpis będzie poświęcony odrębnej tematyce. W niektórych tematach, żeby nie wyważać otwartych drzwi będę podsyłać linki do ciekawych artykułów, opatrzając je jednie krótkim komentarzem.

IMG_1414.JPG

Marcin Wasilewski
Autor o sobie: zacząłem jeździć, gdy odkryłem jak dużo wolności daje rower w tym poukładanym świecie. Dowolność drogi, postoju, celu. Uzależnienie wyłącznie od siebie i swoich możliwości. Sam nie wiem dlaczego chcę, żeby inni również poznali to uczucie.
Autor o blogu: o tym co zrobić, żeby każda trasa była łatwą, lekką i przyjemną 😉
Uwaga: Poszczególne wpisy nie są oficjalnym stanowiskiem Stowarzyszenia Bydgoszcz Rowerowa (choć mogą).

 

Brak odpowiedzi na "Blog Na Trasie – początek"

Formularz komentarza

Wrzesień 2010
P W Ś C P S N
« Sie   Paź »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Najbliższe wydarzenia

Loading...


O blogu

Blog prowadzony jest przez bydgoskich rowerzystów. Zapraszamy do jego współtworzenia.
kontakt@bbc.bydgoszcz.pl